Skip to main content

Folplast dla biznesu:

partner, który po prostu działa

Folplast
dla biznesu:

partner, który
po prostu działa

Stali klienci Folplastu tak często polecają nas innym, że przez 20 lat niemal się nie reklamowaliśmy. Czy można mieć lepszą reklamę? Wiemy, co się liczy w B2B. Nasza oferta dla przedsiębiorców jest na serio i na lata, bo od początku stawialiśmy na jakość. Lata mijają, a my po prostu działamy, i nigdy nie zawodzimy. Zobacz ofertę współpracy B2B, jaką otrzymasz, i wtedy zdecydujesz:

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem światowego producenta maszyn i narzędzi do zabezpieczania ładunków paletowych oraz zamykania pudełek.

SIAT
Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem znanego na świecie producenta akcesoriów do pakowania EXCELL.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem światowego producenta maszyn i narzędzi do zabezpieczania ładunków paletowych oraz zamykania pudełek.

SIAT
Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem znanego na świecie producenta akcesoriów do pakowania EXCELL.

Dla biznesu

Maszyny do pakowania, folie i taśmy, które wzmacniają klienta

Współpracując z Folplastem, dostajesz więcej niż świetne produkty. Zaczynają wspierać Cię świetni ludzie, a to w B2B jest najważniejsze. Lepsze maszyny, wyposażenie i materiały to dziesiątki małych zalet, które pod koniec każdego miesiąca i roku składają się na różnicę, z której jesteśmy dumni. W każdej firmie pakowanie to po prostu jeden z kosztów. Dzięki Folplastowi może stać się ono przewagą firmy – ukrytą w szczegółach, w których Cię wsparliśmy:

Doradztwo w każdym istotnym szczególe

Znamy ten rynek na wylot. Wiemy rzeczy, które poznaje się dopiero po dekadach pracy z producentami i dostawcami. Teraz Ty również będziesz wiedział to wszystko. Możliwości są bardzo duże, więc wybór jest bardzo trudny. Co sprawdzi się w długiej perspektywie, co wybrać, gdy wszyscy producenci mówią niemal to samo? Powiemy Ci i pokażemy wszystko, co jest tu ważne. Pomoc w podjęciu optymalnej decyzji to stała część naszej oferty.

Doświadczenie, które opłaca się wykorzystać

Ponad dwadzieścia lat stałej obecności w konkurencyjnej branży to dla naszych klientów B2B po prostu czysty zysk. Wystarczy, że użyją naszej wiedzy w swoim biznesie. Technologie pakowania zmieniają się, rosną wymagania odbiorców, ale też np. normy ekologiczne. Szybkość, opłacalność, recykling, koszty serwisu maszyn pakujących, zużycie materiałów, liczba osób potrzebnych do zadań związanych z pakowaniem… Każdy detal ma wpływ na finalną efektywność finansową przedsiębiorstwa. Jednym telefonem możesz zyskać przewagę w całym tym obszarze.

JAK DZIAŁAMY

Folplast B2B w praktyce:

Stała współpraca z Folplastem jest bardzo wygodna, gdy Twoja firma wymaga pełnego skupienia na ważnych dla niej obszarach. Wszystkim, co jest związane z profesjonalnym pakowaniem, zajmujemy się wtedy my.

Powiedz nam, co jest najważniejsze w Twoim biznesie, a my zadbamy o to, by wszystkie działania związane z pakowaniem wspierały te cele. Weźmiemy za to odpowiedzialność, którą zmienimy w rezultaty.
Zapraszamy do niezobowiązującej rozmowy:

Dostarczamy wiedzę

w postaci stałego doradztwa, wsparcia w decyzjach zakupowych i dzielenia się doświadczeniem

Dostarczamy jakość

w postaci niezawodnych maszyn do pakowania, osprzętu i materiałów eksploatacyjnych.

Dotrzymujemy terminów

bo czas to nie tylko pieniądz, ale i reputacja w biznesie, i doskonale to rozumiemy.

Dotrzymujemy słowa

bo gdy chcemy współpracować przez lata, zaufanie to podstawa.

Po prostu – wiemy, co jest ważne

wspólne sukcesy będą fundamentem naszej współpracy; jesteśmy gotowi na nie zapracować.